Об'ємне орігамі

У рубриці Об'ємне орігамі представлені кращі моделі - представники так званого 3d орігамі . Дані моделі відрізняються особливою реалістичністю і з цього дуже цінуються в світі орігамісти. Сподіваюся що нам вдасться зібрати тут всіх кращих представників об'ємного орігамі.

 • Кусудама 30 губ (орігамі модульне)

  Кусудама 30 губ (орігамі модульне)

  Дуже цікава кусудама збирається з модулів ( «губ»). Це досить складна модель в плані збирання, проте результат вартий зусиль. У процесі складання Вам може здатися що модель виходить дуже хисткою, проте зібравши половину ланок зібрана частина набуде міцності. Успіхів у збірці, про результати пишіть в коментарях.

 • Лілія в стилі орігамі

  Лілія в стилі орігамі

  Красива, і досить проста лілія, яка збирається з трьох модулів. Для виготовлення 1 такої лілії Вам потрібно ...

 • Кусудама Лілія

  Кусудама Лілія

  Дана кусудама збирається з 13 бутонів лілій, схему складання яких Ви можете знайти у нас на сайті ...

 • 5 Тетраїдрів, модель орігамі

  5 Тетраїдрів, модель орігамі

  Цей дивовижний модуль створив Том Халл. використав ідею Френсіса Оу, який свого часу придумав простий тетраедр: рамку, зроблену з шести окремих розпірок.

 • Вертушка в стилі орігамі

  Вертушка в стилі орігамі

  Вертушка, створена Льюїсом Саймоном на основі стандартних базових моделей, відноситься до числа його останніх робіт. Це чудова модель, для виготовлення якої вам буде потрібно ...

 • Модульний Куб орігамі

  Модульний Куб орігамі

  Це лише один з численних варіантів модульного куба орігамі , що складається з 12 модулів. Ланки цього куба досить прості в складанні; сама ж збірка модуля зажадає ...

 • Японська Капуста (орігамі)

  Японська Капуста (орігамі)

  Цю модель придумала Мінако Ішібаші, яка складала свою «капусту» з зовсім маленьких паперових квадратиків розміром, наприклад, 4 х 4 см. Кусудама виглядає дуже ефектно, якщо скласти багато різнокольорових моделей невеликого розміру, і заповнити ними вазу або коробку.
 • Тура - Лодка

  Тура - Лодка

  Дуже симпатична модель орігамі. Схема складання досить проста і зможе порадувати ваших діток ..

 • Дзунако, коробочка з паперу

  Дзунако, коробочка з паперу

  Ще одна схема чудової коробочки - Дзунако. Ця модель є класикою орігамі і відноситься до тих, які будуть жити вічно ...

 • Водяна бомбочка, орігамі

  Водяна бомбочка, орігамі

  Класична об'ємна модель орігамі що отримала свою назву через те, що діти наповнювали її водою, і використовували як бомбочку ...

 • Ваза орігамі з модулів

  Ваза орігамі з модулів

  Красива і дуже практична ваза, яку збирають з модулів. Для виготовлення першої моделі буде потрібно ... 13 однакових квадратних аркушів паперу розміром приблизно в троє більше очікуваної площі днища ..

 • Ваза (відерце) в стилі орігамі

  Ваза (відерце) в стилі орігамі

  Таке відерце можна використовувати для різних цілей ... Наприклад подати гостям попкорн, або використовувати його як вазу і поставити в нього букет засушених квітів. Рішень багато головне підходити творчо.

 • Святковий журавель в стилі орігамі

  Святковий журавель в стилі орігамі

  Цей журавель від класичної схеми орігамі відрізняється пухнастим барвистим хвостом. Схема досить схожа з класичним журавлем, за винятком завершального етапу ...

 • Східний дракончик в стилі орігамі

  Східний дракончик в стилі орігамі pdf схема

  Ще одна досить складна, але дуже барвиста модель орігамі для професіоналів. Схема дракона орігамі досить докладна, проте є моменти досить складні для сприйняття, і вимагає майстерності і творчості ..

 • Богомол (складна модель орігамі)

  Богомол (складна модель орігамі) PDF

  Це дуже складна модель орігамі. Для виконання цієї моделі буде потрібно терпіння і практичні навички складання. Про результати та проблеми пишіть в коментарях.