Кролик (Заєць)

заєць орігаміПаперові зайці (кролики) - красиві і добрі, що сидять під кущем і біжать, висловухі і з піднятими вухами, різні. Всі ці зайці орігамі завжди знайдуть собі застосування в різдвяних композиціях під ялинкою, в квіткових композиціях і просто на полиці, що б радувати око.

Деякі схеми представлених зайців досить прості у виготовленні, однак є і дуже складні моделі, для виготовлення яких доведеться витратити якийсь час.

 • Кролик орігамі

  Кролик орігамі

  Простий у виготовленні, однак дуже милий кролик, який підійде для навчання діток азам орігамі ...

 • Надувний кролик

  Надувний кролик

  Традиційна модель орігамі "Надувний кролик". Це похідна модель від класичної моделі орігамі водяна бомбочка. Схема досить проста і думаю з нею не виникне проблем

 • Заєць орігамі

  Заєць орігамі

  Модель орігамі "Заєць". Складається на основі базової форми Риба.

 • Заєць - Steven Casey

  Заєць - Steven Casey

  Об'ємний заєць, що стоїть на чотирьох лапках від майстра орігамі Stevens Casey. Ця модель була опублікована в Origami USA Convencion 2008 року. Заєць дуже миловидний, і може бути представлений як зайченя мами зайчиха, яку можна зробити за іншою схемою.

 • Кролик - Akira Yoshizawa

  Кролик - Akira Yoshizawa

  Досить простий в складанні кролик орігамі. Схема моделі взята з книги Creative Origami і належить майстру Akira Yoshizawa.

 • Заєць Gen Hagiwara

  Заєць Gen Hagiwara

  Ще один чудовий заєць в стилі орігамі, в цей раз схема кролика належить майстру орігамі Gen Hagiwara. Схема цієї моделі була опублікована в Origami Tanteidan 17th convention. Насолоджуйтесь.

 • Заєць - Jun Maekawa

  Заєць - Jun Maekawa

  Зайчик орігамі Jun Maekawa схема цього чудового зайчика з паперу була взята з книги Genuine Origami, якщо закінчити складання зайчика точно за представленою схемою, то він буде трохи відрізнятися від зображеного на фото ...

 • Заєць Hideo Komatsu

  Заєць Hideo Komatsu

  Продовжуємо поповнювати колекцію кроликів орігамі. Чудовий сидячий заєць з двостороннього паперу від майстра Hideo Komatsu. Ця схема орігамі була опублікована в книзі Origami Tanteidan 6th convention book. А сам заєць був удостоюваний честі зайняти місце на обкладинці книги.