Літаки з паперу

 • Винищувач з паперу

  Винищувач з паперу

  Ще одна модель орігамі на льотну тематику. Чудовий винищувач принесе задоволення в естетичному і льотному плані ...

 • Наконечник стріли з паперу

  Наконечник стріли з паперу

  Літаюча стрілка виконана з паперу це ідеальна можливість потішити своїх дітей. Вона складе гідну конкуренцію класичним літачкам адже це ціла Ракета ...

 • Вдосконалені моделі літаків (Книга)

  Вдосконалені моделі літаків (Книга)

  Книга містить безліч схем літаків з паперу. У ній Ви знайде схеми як класичних моделей літаків, так і оригінальних сучасних моделей. Деякі з схем досить об'ємні, однак при цьому досить докладні і не повинні створити труднощі під час складання.

 • Паперові літаки орігамі / Origami Avions de Papier

  Паперові літаки орігамі / Origami Avions de Papier

  Книга містить моделі літальних апаратів, виконаних з паперу. 26 моделей літаків орігамі представлені для будь-якого віку, від новачків до досвідчених майстрів. Рівень складності вказується для кожної моделі. Реалізація моделей полегшується кольоровими ілюстраціями, які деталізують крок за кроком весь процес складання.

 • Орігамі в русі / Origami on the Move

  Орігамі в русі / Origami on the Move

   Немає кінця винахідливості Duy Nguyen, і саме тому ентузіасти орігамі - і ті, хто любить поїзда, літаки, і автомобілі - вітатимуть цю книгу. До уваги читачів представлено 17 розумно побудованих видів транспорту, що забезпечити багато годин веселощів.

 • Літаки орігамі Jayson Merrill

  Літаки орігамі Jayson Merrill

   Досвідчені майстри, що орігамі шукають все складніших завдань можуть знайти їх в цій ретельно ілюстрованій книзі. Чіткі інструкції і покрокові діаграми показують, як побудувати літаки з паперу, які насправді можуть літати! Шістнадцять моделей, всі зроблені з квадратних аркушів паперу - є повністю функціональними. Літаки злітають, шасі втягується, кабіни відкриваються і закриваються.

 • Орігамі Конкорд

  Орігамі Конкорд

  Орігамі Конкорд один з найшвидших літаків. Це оригінальна модель літака збирається в сім етапів. Доповніть свою колекцію літаків.

 • Літак орігамі суперстріла.

  Літак орігамі суперстріла.

  Дуже проста модель паперового літака. Зробіть всього сім кроків і він в ваших руках.

 • Винищувач з «Зоряних війн»

  Винищувач з «Зоряних війн»

  Фанати одного з найпопулярніших фантастичних фільмів в історії під назвою «Зоряні війни» напевно знайомі із зоряним винищувачем Chi-Wing Fighter. Сьогодні ми ще раз зануримося в атмосферу міжгалактичних польотів і суворих перестрілок, склавши модель цього винищувача з паперу за схемою Wayne Ko.