Вази орігамі

ваза-смуговийВази орігамі є дуже красивими практичними, а головне сучасними і стильними, для багатьох ваз можна придумати десятки різних застосувань. Поставити букет паперових квітів, або просто використовувати як невеликий стильний органайзер.

Бажано правильно підбирати папір по щільності, і тоді Вази орігамі матимуть необхідну стійкість.

 • Ваза орігамі з модулів

  Ваза орігамі з модулів

  Красива і дуже практична ваза, яку збирають з модулів. Для виготовлення першої моделі буде потрібно ... 13 однакових квадратних аркушів паперу розміром приблизно в троє більше очікуваної площі днища ..

 • Ваза (відерце) в стилі орігамі

  Ваза (відерце) в стилі орігамі

  Таке відерце можна використовувати для різних цілей ... Наприклад подати гостям попкорн, або використовувати його як вазу і поставити в нього букет засушених квітів. Рішень багато головне підходити творчо.

 • Ваза для квітів

  Ваза для квітів

  Оригінальна неглибока ваза для квітів, складана з одного аркуша паперу, розмір паперу потрібно підбирати під необхідний розмір готової вази. Пам'ятайте, що готова ваза рази в чотири менше початкового листа.

 • 3Д листівка з парою лебедів

  3Д листівка з парою лебедів

  Чудова 3Д листівка з парою лебедів. Листівка виконується в стилі кірігамі і не має складних кроків. Вона стане відмінним подарунком для ваших коханих та близьких.

 • Ваза з одного аркуша паперу

  Ваза з одного аркуша паперу

  Дуже проста інструкція вази орігамі. Щоб зробити вазу використовуйте квадратний аркуш цупкого паперу розміром не менше 25 см.

 • Кролик з в'єтнамських грошей

  Кролик з в'єтнамських грошей

  Цей кролик був розроблений для складання з в'єтнамських грошей, які мають співвідношення сторін близьке до 1X2. Ви також можете використовувати квадрат з двокольорового паперу ...