Лебідь орігамі

лебідь орігаміЛебідь з паперу є однією з самих популярних моделей орігамі. Природна краса і витонченість цього прекрасного птаха змушують майстрів вигадувати все нові ходи і схеми щоб втілити її на папері.

Багато з представлених схем досить прості, але над деякими доведеться попрацювати. Успіхів Вам і душевного спокою, сподіваюся що ви знайдете те, що шукаєте.

 • Ще один спосіб оригінального складання столових серветок. Цього разу це красивий лебідь в стилі орігамі . Таким способом найкраще складати паперові серветки.

  Лебедь из салфетки, схема

   Ще один спосіб оригінального складання столових серветок. Цього разу це красивий лебідь в стилі орігамі.

 • Подвійний лебідь орігамі з одного аркуша

  Подвійний лебідь орігамі з одного аркуша

  Оригінальна модель орігамі від David Derudas. Два лебедя з одного аркуша паперу . Папір бажано брати двосторонній, тоді ви зможете оцінити всю красу моделі, а саме те, що лебеді виходять різних кольорів. Спочатку спробуйте використовувати аркуш паперу досить великого розміру. 

 • Лебідь (Quyet)

  Лебідь (Quyet)

    Мабуть це один з найяскравіших лебедів в стилі орігамі. Його відрізняє особлива граціозність і плавність ліній.

 • Лебідь (Robert J. Lang)

  Лебідь (Robert J. Lang)

    Ще одна досить гідна модель лебедя в стилі орігамі. Цю модель винайшов відомий майстер орігамі Robert J. Lang, сподіваюся, що Ви отримаєте задоволення при складанні даної моделі ...

 • Лебідь Роман Діаз

  Лебідь Роман Діаз

  Дуже оригінальна орігамі інструкція лебедя від майстра Романа Діаза. Докладні пояснення автора до кожного кроку повинні сприяти полегшенню при складанні цього лебедя.

 • Листівка кірігамі лебеді.

  Листівка кірігамі лебеді.

  Схема проста у виконанні, всього лише кілька хвилин і в ваших руках така краса! Два лебедя завжди були символом удачі в любові, серця, що б'ються в унісон. Ця листівка Також може виступати в ролі талісмана.