Рухливі орігамі

рухливе орігаміРухливі орігамі є дуже цікавими та оригінальними моделями орігамі, тому що являють собою якесь диво. Адже це так зачаровує - змусити лист паперу не тільки прийняти певну форму, а й виконувати якісь красиві рухи.

 • Феєрверк орігамі

  Феєрверк орігамі, схема з модулів

  В орігамі існує цілий ряд моделей, званих флексагон, або гнучкими модулями. Називають їх так тому, що такі моделі можуть обертатися і згинатися, а відтак їхні яскраві ланки приходять в ...

 • Чарівна зірка-кільце, орігамі з модулів

  Чарівна зірка-кільце, орігамі з модулів

  Чудова модель модульного орігамі, яка має одну особливість, вона може перетворюватися з зірки в кільце.

  Для того щоб повторити цю класичну модель Боба Міла, вам будуть потрібні вісім невеликих квадратних аркушів паперу. бажано гладкого, оскільки ...

 • Жаба стрибуча

  Жаба стрибуча

  Це класична модель жаби, що не вимагає описів, думаю кожен зустрічався раніше з цією моделлю. Це рухома модель. Виконавши її з щільного паперу, жаба зможе здійснювати досить високі стрибки.

 • Хлопаючий крилами птах

  Хлопаючий крилами птах

  Ще одна модель рухомого орігамі. Цього разу це невідомий птах проте мені вона сподобалася і я сподіваюся, що і ви не обійде її стороною. 

 • Журавель орігамі (складна модель)

  Журавель орігамі (складна модель)

  Модель рухомого орігамі Журавель, що махає крилами. Автор моделі Роберт Ланг. Схема досить складна і може знадобитися Ваше терпіння. Але, я у впевнений, що у Вас все вийде, нехай, можливо, і не з першої спроби.

 • Качка махаюча крилами

  Качка махаюча крилами

  Модель рухомого орігамі качка, що махає крилами - це модель середнього ступеня складності від майстра орігамі Роберта Ланга.

 • Рухома спіраль (Jeff Beynon)

  Рухома спіраль (Jeff Beynon)

  Складна модель від великого майстра орігамі Джефа Бейнон. Рухома спіраль, або як ще називають цю модель - "Весна в дії" це чудовий приклад того ...

 • Колібрі орігамі

  Колібрі орігамі

  Пташка Колібрі в реальному світі виглядає не більше цієї паперової моделі. Для збірки краще використовувати невеликий лист кольорового паперу. По закінченню таку пташку можна підвісити на ниточку і отримати чудову прикрасу.

 • Жаба Кавасакі

  Жаба Кавасакі

  Просто чудова Жаба від відомого майстра - Кавасакі. Вона настільки забавна, що обов'язково змусить Вас посміхнуться. До речі її теж можна використовувати як тематичне орігамі на Хеллоуін.