Кусудама

кусудами схемиКусудама (яп. «Лікарська кулю») - паперова модель модульного орігамі (найчастіше кулястої форми), яка зазвичай (але не завжди) формується зшиванням разом декількох однакових модулів (зазвичай це стилізовані квіти, складені з квадратного аркушу паперу), таким чином, що виходить тіло кулястої форми. Іноді, як прикраса, знизу прикріплюється пензлик. Кращі схеми кусудам Ви знайдете нижче. Успіхів вам.

 • Кусудама 30 губ (орігамі модульне)

  Кусудама 30 губ (орігамі модульне)

  Дуже цікава кусудама збирається з модулів ( «губ»). Це досить складна модель в плані збирання, проте результат вартий зусиль. У процесі складання Вам може здатися що модель виходить дуже хисткою, проте зібравши половину ланок зібрана частина набуде міцності. Успіхів у збірці, про результати пишіть в коментарях.

 • Кусудама Лілія

  Кусудама Лілія

  Дана кусудама збирається з 13 бутонів лілій, схему складання яких Ви можете знайти у нас на сайті ...

 • Вертушка в стилі орігамі

  Вертушка в стилі орігамі

  Вертушка, створена Льюїсом Саймоном на основі стандартних базових моделей, відноситься до числа його останніх робіт. Це чудова модель, для виготовлення якої вам буде потрібно ...

 • Модульний Куб орігамі

  Модульний Куб орігамі

  Це лише один з численних варіантів модульного куба орігамі , що складається з 12 модулів. Ланки цього куба досить прості в складанні; сама ж збірка модуля зажадає ...

 • Японська Капуста (орігамі)

  Японська Капуста (орігамі)

  Цю модель придумала Мінако Ішібаші, яка складала свою «капусту» з зовсім маленьких паперових квадратиків розміром, наприклад, 4 х 4 см. Кусудама виглядає дуже ефектно, якщо скласти багато різнокольорових моделей невеликого розміру, і заповнити ними вазу або коробку.
 • Традиційна японська Кусудама

  Традиційна японська Кусудама

  Традиційна японська кусудама є однією з моїх улюблених, тому що вам не потрібно використовувати клей, а можна просто зшити квіти разом. Ці квіти досить легко складаються і є безліч різних варіантів, як зробити різні кусудами за допомогою тих же кольорів.

 • flexiboll / флексібол

  Флексібол

    Досить цікава модель модульного орігамі від майстра орігамі Хорхе Пардо. Модель складається з квадратних аркушів паперу розміром приблизно 10 х 10 см. 

 • Кубик без кутів

  Кубик без кутів

  Дуже навіть гідна модель модульного орігамі - Кубик без кутів. Думаю, що схема даної моделі орігамі не викличе у Вас труднощів, і Ви з задоволенням проведете час.

 • Сакурадама

  Сакурадама

  Сакурадама це черговий варіант кусудами. У завершеному вигляді кусудама виглядає складеної з 12 пелюсток сакури, від цього і сама назва.
  це модель модульного орігамі. для її виконання Вам потрібно скласти 30 модулів. Краще використовувати папір середньої щільності, інакше кусудама може вийде досить хисткою.