Геометричні орігамі

геометричне орігаміПідбірка моделей і схем орігамі, які так чи інакше пов'язані з геометричними фігурами. Найчастіше це можуть бути всілякі симетричні модульні фігури. геометричні спіралі та інші моделі орігамі пов'язані з геометрією.

Геометричним моделям орігамі властиві строгість і прямолінійність складок. Тут Ви рідко змушені будете проявляти творчий підхід при виготовленні схем, так як часто все гранично строго і зрозуміло.

 • 5 Тетраїдрів, модель орігамі

  5 Тетраїдрів, модель орігамі

  Цей дивовижний модуль створив Том Халл. використав ідею Френсіса Оу, який свого часу придумав простий тетраедр: рамку, зроблену з шести окремих розпірок.

 • Вертушка в стилі орігамі

  Вертушка в стилі орігамі

  Вертушка, створена Льюїсом Саймоном на основі стандартних базових моделей, відноситься до числа його останніх робіт. Це чудова модель, для виготовлення якої вам буде потрібно ...

 • Модульний Куб орігамі

  Модульний Куб орігамі

  Це лише один з численних варіантів модульного куба орігамі , що складається з 12 модулів. Ланки цього куба досить прості в складанні; сама ж збірка модуля зажадає ...

 • Феєрверк орігамі

  Феєрверк орігамі, схема з модулів

  В орігамі існує цілий ряд моделей, званих флексагон, або гнучкими модулями. Називають їх так тому, що такі моделі можуть обертатися і згинатися, а відтак їхні яскраві ланки приходять в ...

 • Японська Капуста (орігамі)

  Японська Капуста (орігамі)

  Цю модель придумала Мінако Ішібаші, яка складала свою «капусту» з зовсім маленьких паперових квадратиків розміром, наприклад, 4 х 4 см. Кусудама виглядає дуже ефектно, якщо скласти багато різнокольорових моделей невеликого розміру, і заповнити ними вазу або коробку.
 • Чарівна зірка-кільце, орігамі з модулів

  Чарівна зірка-кільце, орігамі з модулів

  Чудова модель модульного орігамі, яка має одну особливість, вона може перетворюватися з зірки в кільце.

  Для того щоб повторити цю класичну модель Боба Міла, вам будуть потрібні вісім невеликих квадратних аркушів паперу. бажано гладкого, оскільки ...

 • Водяна бомбочка, орігамі

  Водяна бомбочка, орігамі

  Класична об'ємна модель орігамі що отримала свою назву через те, що діти наповнювали її водою, і використовували як бомбочку ...

 • Ваза орігамі з модулів

  Ваза орігамі з модулів

  Красива і дуже практична ваза, яку збирають з модулів. Для виготовлення першої моделі буде потрібно ... 13 однакових квадратних аркушів паперу розміром приблизно в троє більше очікуваної площі днища ..

 • Зірка орігамі, що збирається з модулів

  Зірка орігамі, що збирається з модулів

  Модель модульного орігамі Зірка, складається на основі 5-ти однакових модулів. Складність збірки не складе особливих труднощів, за винятком останньої стадії. 

 • Кубик з паперу

  Кубик з паперу

  Дуже якісна модель модульного орігамі. Одна з моїх улюблених, за зовнішній вигляд, схему зборки. Нічого зайвого, все просто ...

 • flexiboll / флексібол

  Флексібол

    Досить цікава модель модульного орігамі від майстра орігамі Хорхе Пардо. Модель складається з квадратних аркушів паперу розміром приблизно 10 х 10 см. 

 • Кубик без кутів

  Кубик без кутів

  Дуже навіть гідна модель модульного орігамі - Кубик без кутів. Думаю, що схема даної моделі орігамі не викличе у Вас труднощів, і Ви з задоволенням проведете час.

 • Головоломка з брусків орігамі

  Головоломка з брусків орігамі

    Цікава головоломка орігамі запропонована майстром орігамі Пітером Фордом. З шести модулів-брусків необхідно зібрати конструкцію показану на картинці.

 • Ірис - Кавасакі

  Ірис - Кавасакі

  Чудова модель великого майстра орігамі Тошіказу Кавасакі. Як і всі моделі Кавасакі, цю квітку відрізняє строгість ліній і форм. Схема складання досить докладна і не повинна викликати труднощі в складанні, незважаючи на свою об'ємність.

 • Сходи до небес

  Сходи до небес

  Листівка кірігамі - Сходи в небеса. Роздрукуйте схему і виконайте необхідні складки.