Дракони орігамі

Дракон орігамі / схеми орігамі драконДракон орігамі дуже популярна модель не тільки серед японських орігамістів, але і по всьому світу. Найчастіше схеми досить складні і вимагають певних навичок, а іноді і спеціального паперу. Ми постаралися зібрати кращі моделі драконів , і будемо постійно розширювати колекцію.

 • "Простий" Дракон Shuki Kato

  "Простий" Дракон Shuki Kato

  "Простий" Dragon, якого ми пропонуємо скласти, насправді не такий вже й простий, як можна було б подумати з назви. Всього збірка цієї саморобки складається з 61 кроку, кожен з яких детально розписаний автором в діаграмі. Автор діаграми Shuki Kato раніше нашумів дуже популярною схемою Western Dragon.

 • Східний дракончик в стилі орігамі

  Східний дракончик в стилі орігамі pdf схема

  Ще одна досить складна, але дуже барвиста модель орігамі для професіоналів. Схема дракона орігамі досить докладна, проте є моменти досить складні для сприйняття, і вимагає майстерності і творчості ..

 • Гекон і муха орігамі

  Гекон і муха орігамі

  Дуже специфічна складна і одночасно витончена модель орігамі Гекон і муха. Це прекрасний робота бельгійського майстра-орігамісти Германа ван Губергена ...

 • Античний Дракон (Сатоши Камія)

  Античний Дракон (Сатоши Камія)

  Дуже складна модель орігамі Античний Дракон від великого майстра Сатоши Камія. Щоб виконати цю модель потрібно підібрати відповідний папір запастися терпінням, і шляхом проб і помилок постаратися досягти результату.

 • Гекон Кавасакі

  Гекон Кавасакі

  Гекон з паперу від великого майстра Тошіказу Кавасакі. Цю модель, як і інші роботи великого майстра Кавасакі можна легко дізнатися подивившись на схему складання. Всі складки мають строгі лінії. А модель виходить також вишукано суворою.
  Схема моделі була опублікована в книзі Origami Dream World (Світ мрії орігамі).

 • Кетцалькоатль кірігамі

  Кетцалькоатль кірігамі

  Кетцалькоатль - модель божества Америки, одного з головних богів ацтекського пантеону. Виконана у формі листівки може бути прийнятий просто за красиву пику дракончика.

 • Фенікс - Satoshi Kamiya

  Фенікс - Satoshi Kamiya

    Фенікс від Сатоші це справжній виклик всім майстрам орігамі. Тільки найвитриваліші і досвідчені зможуть повторити цей шедевр. Існуюча PDF схема містить 170 кроків і при цьому все одно залишаються багато моментів, які можуть поставити в глухий кут.

 • Дракон орігамі - Jun Maekawa

  Дракон орігамі - Jun Maekawa

  Гарний дракончик який виглядає дуже милим і добродушним.

 • Baby-Dragon

  Дракончик Jo Nakashima

  Модель носить дуже просту і симпатичну назву Baby Dragon або Дракончик. Автором схеми складання цього милого дракона є відомим нам майстер Jo Nakashima. Як завжди, відео-уроки від Jo Nakashima відрізняється високою якістю зйомки і дуже докладним відео-рядом.