Журавель орігамі

журавель орігамі різні схемиМожливо, журавель орігамі був першою моделлю виконаної з паперу. В теперішній час ця модель придбала безліч варіантів і модифікацій. Можна з упевненістю стверджувати, що це найпопулярніша модель.

Мабуть кожен хто займався орігамі складав цих чудових журавликів. Ми постаралися зібрати кращі схеми журавлів в цьому розділі.

 • Класичний журавель, орігамі

  Класичний журавель, орігамі

  Це одна з найдавніших моделей орігамі, проте, журавель з паперу ніколи не поступиться своїми позиціями навіть найсучаснішим моделям ....

 • Журавель в серці

  Журавель в серці, модель орігамі

  Ще одна цікава модель орігамі, яка об'єднує в собі схему класичного журавля на тлі серця. Примітно те, що модель виконується з одного аркуша паперу, а ефект досягається за рахунок різних кольорів з двох сторін аркуша.

 • Святковий журавель в стилі орігамі

  Святковий журавель в стилі орігамі

  Цей журавель від класичної схеми орігамі відрізняється пухнастим барвистим хвостом. Схема досить схожа з класичним журавлем, за винятком завершального етапу ...

 • Журавль оригами со спинкой

  Журавль со спинкой

  Ще один різновид найпопулярнішою традиційної моделі орігамі - Журавель. Відмінність цієї моделі в тому, що на останньому етапі при вирівнюванні крил розрівнюється спинка журавля.

 • Журавель орігамі (складна модель)

  Журавель орігамі (складна модель)

  Модель рухомого орігамі Журавель, що махає крилами. Автор моделі Роберт Ланг. Схема досить складна і може знадобитися Ваше терпіння. Але, я у впевнений, що у Вас все вийде, нехай, можливо, і не з першої спроби.

 • Журавель в польоті

  Журавель в польоті

  Ще один різновид однієї з найпопулярніших фігур оригамі - Журавель.