Коробочки з паперу

коробочки з паперуВи напевно не раз замислювалися як зробити коробочку з паперу, або як упакувати невеликий подарунок своїми руками. Сподіваємося, що відвідавши цю сторінку, ви знайдете відповідь на ці питання.

Коробочки всіляких форм і розмірів часто вражають своєю красою міцністю і витонченістю інженерної думки майстра.

 • Коробочка з кришкою орігамі

  Коробочка з кришкою орігамі

  Чудова коробочка з кришкою в стилі орігамі , Яку сміливо можна використовувати для зберігання дрібних речей ...

 • Дзунако, коробочка з паперу

  Дзунако, коробочка з паперу

  Ще одна схема чудової коробочки - Дзунако. Ця модель є класикою орігамі і відноситься до тих, які будуть жити вічно ...

 • Подарункова коробочка з трояндою

  Подарункова коробочка з трояндою

  Елегантна подарункова коробочка в стилі орігамі, з трояндою на кришечці. Виготовлення Коробочки докладно показано у відео-інструкції.

 • Сюрприз в коробці орігамі

  Сюрприз в коробці орігамі

  Цікава модель орігамі Сюрприз в коробці. Виконавши цю модель ви зможете розіграти своїх близьких, подарувавши їм ось такий подарунок.

 • Коробочки орігамі - Tomoko Fuse (книга)

  Коробочки орігамі - Tomoko Fuse (книга)

   Книга містить схеми безлічі різнопланових коробочок з паперу з докладним описом кроків на англійській мові. У ній Ви знайдете коробочки від простих квадратних (для зберігання різних дрібниць), до вишуканих багатокутних подарункових.

 • Коробочка - серце

  Коробочка - серце

  Чудова коробочка - серце, виконана в стилі класичного орігамі. Ця модель може стати чудовою прикрасою до Вашого подарунка.

 • Коробочка із спіральною кришкою

  Коробочка із спіральною кришкою

  Дуже цікава коробочка з паперу. Цю саморобку можна використовувати для упаковки невеликого подарунка, якщо зробити її з красивою паперу середньої щільності. Інструкція збірки досить проста. Для її втілення Вам будуть потрібні 8 квадратних аркушів паперу для орігамі.

 • Коробочка Акордеон

  Коробочка Акордеон

  Ayako Kawate розробила унікальне модульне орігамі у вигляді зручних контейнерів для зберігання всіляких предметів, а також організації необхідних речей на робочому столі.

 • Восьмикутна коробочка орігамі

  Восьмикутна коробочка орігамі

  Барвиста восьмикутна коробочка орігамі. Діаграма досить докладно проілюстрована і містить необхідні пояснення. сподіваюся що ви проведете час із задоволенням. Успіхів.

 • Квадратна коробочка орігамі

  Квадратна коробочка орігамі

  Квадратна коробочка орігамі. Ця модель досить проста і її зможуть виготовити багато майстрів. Основа коробочки і кришка складаються з однієї інструкції. Для повноцінної коробочки з кришкою Вам знадобляться 8 квадратних аркушів паперу для орігамі.