Книги з орігамі

Киижки орігаміПідбірка найкращих книг з орігамі. У книгах можна знайти дуже багато моделей орігамі, які вразять Вас своєю красою і вишуканістю.

Часто книги і спеціалізовані журнали по орігамі є чи не єдиним способом знайти схему до бажаної моделі.

До всіх книг наведено перелік кращих на наш погляд моделей з ілюстраціями. Книги представлені тільки для ознайомлення, копіювання і комерційне використання потрібно узгоджувати з авторами і видавцями. 

 • Захоплюючі вітальні листівки / Faszinierende Grusskarten2

  Велике паперове мистецтво архітектора Ramin Razani буде зрозуміло для всіх. У книзі представлено безліч моделей кірігамі. Хитрі об'єкти, перетворюються в надзвичайні тривимірні листівки: від загадкових геометричних конструкцій, вражаючих скульптур і зображень з мистецтва і архітектури. Книга містить точні шаблони розгорток.

 • Комахи орігамі / Origami insects (Книга)

    Дуже складні але при цьому барвисті і реалістичні моделі комах від Роберта Ланга. Більшість моделей вимагають спеціального паперу і техніки мокрого складання.

 • Літаки орігамі Jayson Merrill

   Досвідчені майстри, що орігамі шукають все складніших завдань можуть знайти їх в цій ретельно ілюстрованій книзі. Чіткі інструкції і покрокові діаграми показують, як побудувати літаки з паперу, які насправді можуть літати! Шістнадцять моделей, всі зроблені з квадратних аркушів паперу - є повністю функціональними. Літаки злітають, шасі втягується, кабіни відкриваються і закриваються.

 • Коробочки орігамі - Tomoko Fuse (книга)

   Книга містить схеми безлічі різнопланових коробочок з паперу з докладним описом кроків на англійській мові. У ній Ви знайдете коробочки від простих квадратних (для зберігання різних дрібниць), до вишуканих багатокутних подарункових.

 • Орігамі в русі / Origami on the Move

   Немає кінця винахідливості Duy Nguyen, і саме тому ентузіасти орігамі - і ті, хто любить поїзда, літаки, і автомобілі - вітатимуть цю книгу. До уваги читачів представлено 17 розумно побудованих видів транспорту, що забезпечити багато годин веселощів.

 • Креативне орігамі 2 / Kreativ origami 2 (Книга)

   Друга книга угорського майстра орігамі Sebok Zsolt. У книзі представлені різні креативні моделі орігамі, які можна використовувати для декорування простору.

 • Паперові літаки орігамі / Origami Avions de Papier

  Книга містить моделі літальних апаратів, виконаних з паперу. 26 моделей літаків орігамі представлені для будь-якого віку, від новачків до досвідчених майстрів. Рівень складності вказується для кожної моделі. Реалізація моделей полегшується кольоровими ілюстраціями, які деталізують крок за кроком весь процес складання.

 • Арт квіти орігамі (Книга)

  Книга містить безліч якісних схем квітів орігамі. Схеми дуже докладні. а сама книга дуже яскрава і барвиста. Для шанувальників квіткового орігамі раджу обов'язково ознайомитись.

 • Origami Dream World книга

   Книга одного з найвідоміших майстрів орігамі Тошіказу Кавасакі. Вона містить в собі кращі моделі квітів і тварин. Схеми Кавасакі ніколи не відрізнялися простотою, однак їх незаперечний плюс в тому, що майже всі складки і лінії моделей досягаються класичними методами і не вимагають спеціального паперу.

 • Origami in Action книга

   Книга присвячена моделям орігамі, які мають рухомі частини. Це і різні птахи, що махають крилами,  тварини, що говорять, катапульти, і багато іншого. Схеми дуже розбірливі і зрозумілі ..

 • Вдосконалені моделі літаків (Книга)

  Книга містить безліч схем літаків з паперу. У ній Ви знайде схеми як класичних моделей літаків, так і оригінальних сучасних моделей. Деякі з схем досить об'ємні, однак при цьому досить докладні і не повинні створити труднощі під час складання.

 • Орігамі. Ігри та фокуси з папером

   Одна з перших книг вітчизняного виробництва, присвячених мистецтву орігамі. Книга містить досить прості моделі, однак якісні схеми, і гарні ілюстрації роблять її приємною для перегляду. Ідеальний варіант для дітей, охочих освоїти це цікаве мистецтво