Кращі орігамі

ластівка орігаміКращі моделі орігамі, які на наш погляд заслуговують на особливу увагу через витонченості схем та краси моделей. Це наше суб'єктивна думка, так що не судіть строго ...

 • Бутоньєрка з паперу

  Бутоньєрка з паперу

  Ця модель, в якій яскраво проявився Творчий дар Елліс Грей і Пола Джексона, безсумнівно, принесе задоволення і вам, і вашим близьким. Складіть її з двох квадратних аркушів паперу рівних за розміром, бажано з двостороннім забарвленням. Ідеальним для виготовлення бутоньєрки - квітки, яка носиться в петлиці, вважається формат паперу зі стороною квадрата в 7-8 см.

 • Дзунако, коробочка з паперу

  Дзунако, коробочка з паперу

  Ще одна схема чудової коробочки - Дзунако. Ця модель є класикою орігамі і відноситься до тих, які будуть жити вічно ...

 • Ластівка з паперу

  Ластівка з паперу

  Це одна з най чарівніших моделей орігамі . Ця об'ємна модель вразить Вас простотою виконання і елегантним виглядом, який на 100% схожий зі справжньою Ластівкою. Це моя Улюблена модель, сподіваюся, що вона Вас не розчарує.

 • Східний дракончик в стилі орігамі

  Східний дракончик в стилі орігамі pdf схема

  Ще одна досить складна, але дуже барвиста модель орігамі для професіоналів. Схема дракона орігамі досить докладна, проте є моменти досить складні для сприйняття, і вимагає майстерності і творчості ..

 • Свиня орігамі

  Свиня орігамі

  Зробивши цю модель орігамі один раз, Ви полюбите її назавжди, як це зробив я. Це чудова свиня в стилі орігамі. Схема збірки проста, чого не можна сказати про якість моделі

 • Лебідь (Quyet)

  Лебідь (Quyet)

    Мабуть це один з найяскравіших лебедів в стилі орігамі. Його відрізняє особлива граціозність і плавність ліній.

 • Лисиця

  Лисиця (H.T.Quyet)

  Лисиця з паперу від великого майстра Hoang Tien Quyet. Модель виглядає дуже реалістично, якщо використовувати папір з двостороннім покриттям ...

 • Водяна лілія з серветки

  Водяна лілія з серветки

  Це прекрасна модель орігамі Водяна лілія. Її основна перевага полягає в тому, що її легко можна скласти за обіднім столом зі звичайної серветки.

 • Заєць - Steven Casey

  Заєць - Steven Casey

  Об'ємний заєць, що стоїть на чотирьох лапках від майстра орігамі Stevens Casey. Ця модель була опублікована в Origami USA Convencion 2008 року. Заєць дуже миловидний, і може бути представлений як зайченя мами зайчиха, яку можна зробити за іншою схемою.

 • Заєць Gen Hagiwara

  Заєць Gen Hagiwara

  Ще один чудовий заєць в стилі орігамі, в цей раз схема кролика належить майстру орігамі Gen Hagiwara. Схема цієї моделі була опублікована в Origami Tanteidan 17th convention. Насолоджуйтесь.

 • Богомол J.Lang

  Богомол J.Lang

  Об'ємна і досить складна модель орігамі. від майстра J.Langa. Щоб побачити перед собою всю красу і вишуканість даного Богомола доведеться виконати 94 кроку по складній, але досить докладній схемі, взятої з популярної книги Origami Insects II. Приємного складання.

 • Вогонь кірігамі

  Вогонь кірігамі

  Чудова модель кірігамі - Вогонь. Це класичний приклад реалізації об'ємності і принципів орігамі. Цю модель не вийде скласти у вигляді листівки, однак це анітрохи не зменшує її вишуканості.

 • Скрипалька - Hojyo Takashi

  Скрипалька - Hojyo Takashi

   Витончена скрипалька з паперу. Ця модель стала дуже популярною серед орігамістів і є прикладом вишуканості і краси паперового мистецтва. Для виготовлення використовуйте квадратний аркуш паперу розміром 30х30 см.

 • Короп з долара

  Короп з долара

  Ця модель орігамі може стати прекрасним подарунком для людини не байдужої до риболовлі або розведення рибок. Короп з долара дуже складна дизайнерська модель грошового орігамі від майстра Won Park.

 • Курча орігамі Jun Maekawa

  Курча орігамі Jun Maekawa

  Складна, але при цьому досить докладно проілюстрована схема курчатка орігамі від великого майстра Jun Maekawa. Для початківців ця модель може виявитися досить складною однак шляхом проб і помилок сподіваюся у Вас все вийде.