Тривимірне Орігамі (Архітектурне орігамі)

Архітектурне орігамі (кірігамі) - це одна з форм орігамі в якій дозволяється здійснювати надрізи листа для отримання оригінальних ефектів. Зокрема Архітектурне орігамі часто складається з одного аркуша паперу або тонкого картону, які надрізають по розмітці і потім складають.

Зовні, ці моделі можна порівняти з сучасними 'pop-up' - листівками . Найчастіше розробляють тривимірні відтворення архітектури, геометричні візерунки і різні повсякденні об'єкти і ін.

Необхідно зауважити, що даний розділ містить не тільки архітектурні форми , а й інші моделі в стилі архітектурного кірігамі .

 • Пагода орігамі

  Пагода - Багатоярусна вежа, яка використовується як храм. Досить складна модель кірігамі, проте дуже оригінальна. Пагода на стовпі містить дрібні деталі і доведеться попрацювати, щоб повторити це на папері.

 • Echmiadzin Cathedra (Ечміадзінський собор)

    Чергова модель тривимірного орігамі Echmiadzin Cathedra (Ечміадзінський собор) - головний храм Вірменської апостольської церкви, був заснований в IV-V столітті і є однією з найстаріших християнських церков в світі ...

 • Житло Пуебло - 3Д модель кірігамі

    Це паперова модель-імітація житлового приміщення стародавнього народу Пуебла. Відмінною рисою їх будинків було те, що вони розташовувалися уступами в 5-6 поверхів. Дах нижнього поверху при цьому є двором для верхнього.

 • Duomo Milan (Міланський собор)

    Паперова модель тривимірного орігамі (кірігамі) Duomo Milan (Міланський собор). Це досить складна модель, яка вимагає моральної стійкості і прагнення досягти результату.

 • MACBA модель кірігамі

     Музей сучасного мистецтва в Барселоні (Museu d'Art Contemporani de Barcelona, ​​сокр.MACBA) - всесвітньо відомий художній музей

 • Castillo de Velez Blanco

    Модель тривимірного орігамі Castillo de Velez Blanco (Замок Велес Бланко) побудований на початку XVI століття біля міста Альмерії (Іспанія). Замок побудований в готичному стилі, і думаю, що нікого не залишить байдужим. 

 • Himeji Castle (Замок Хімедзі) тривимірне орігамі

    Модель тривимірного орігамі Himeji Castle (Замок Хімедзі) - це один з найдавніших замків Японії, який є одним з найпопулярніших об'єктів серед туристів ...

 • Сакре-Кер модель 3D орігамі

   Базиліка Сакре-Кер досить складна модель тривимірного орігамі ( кірігамі ). Базиліка Сакре-Кер - це католицький храм побудований в Парижі в 1876-1914 рр.

 • Hagia Sophia (Собор Святої Софії)

    Унікальна за своєю красою модель тривимірного архітектурного орігамі Hagia Sophia (Собор Святої Софії) Стамбул, Туреччина.

 • Базиліка Сан-Марко 3D модель

   Basilica di San Marco - Собор Святого Марка - чудова модель архітектурного орігамі. Це кафедральний собор Венеції побудований в ХІ столітті.

 • Gracanica Monastery (Монастир Грачаніца) тривимірне орігамі

    Модель тривимірного архітектурного орігамі Gracanica Monastery (Монастир Грачаніца) - православний монастир у Сербії, був побудований в 1315 році королем